קוסמטיקאיות? השיווק הבא הוא במיוחד בשבילכן

אם אתן בעלות עסק קוסמטי, ואתן מחפשות דרך להביא אליכן לקוחות חדשות, נספר לכן שאחת הדרכים המוכחות להגדלת כמות הלקוחות הוא שיווק. איך עושים זאת? יחד עם חברה מקצועית ובעלת ניסיון.

צילום: מאגר תמונות 123RF

מגדילים את כמות הלקוחות

הודות לאסטרטגיית השיווק שמלווה המוני עסקים ברחבי העולם, קיימת עלייה במספר הלקוחות הנכנסים. כמו עסקים אחרים, גם מכוני קוסמטיקה צריכים את הדחיפה הקטנה הזאת שתביא אליכן מספר רב של לקוחות חדשות. שיווק לקוסמטיקאיות מתחיל בהגדלה של הפלטפורמות הדיגיטליות איתן אתן עובדות – כמה שיותר ערוצים דיגיטליים, כך תוכלו להגיע ליותר לקוחות שמשתמשות באפליקציות שונות – החל מאתר מסודר, פייסבוק, אינסטגרם ועוד, זאת בהחלט אחת הדרכים הטובות ביותר למשוך יותר לקוחות לעסק שלכן כשאנחנו חיים בעידן דיגיטלי. עם זאת, כל בעלת עסק רוצה להגיע למצב בו העסק שלה בולט משל המתחרות שלה – בדיוק לשם כך ניתן לייחד אותו דרך השיווק הדיגיטלי ולהתאים אותו לאופי של שאתן משדרות.

אחת השיטות שמבטיחות לכן עלייה בכמות המתעניינות והלקוחות הוא אתר אינטרנט. תעשיית הקוסמטיקה משתנה בכל יום ובכל פעם יש שיטות עבודה חדשות, מטפלות חדשות כשהמשותף לכולן הוא הרצון להצליח ולהיות הטובה ביותר. אם אתן אוהבות חידושים, זה בדיוק המקום למשוך את תשומת ליבן של הלקוחות ולהראות להן שאתן מתפתחות ומביאות אליהן את הדברים החדשניים והטובים ביותר. כשאתן מקימות אתר, תוכלו לעקוב אחר הכניסות של אנשים אליו, על התוכן שאתן מעלות אליו תוך תשומת לב לביטויים שנחשבים ליותר פופולאריים בחיפושים במנוע החיפוש גוגל. זה לא רק הופך את העסק שלכן לנגיש ולנוח לחיפוש אלא גם יגדיל את קצב הכניסות וההתעניינות בכן.

צילום: מאגר תמונות 123RF


קידום העסק לתוצאות נהדרות

אחרי שאתן מעלות את כל התוכן שמוצא חן בעיניכם ובעיני הלקוחות שלכן, השלב הבא הוא לגרום לאתר שלכן להופיע בעמוד הראשון בחיפושים והכל בזכות קידום האתר. זוהי הזדמנות מצוינת להיות יותר גלויות לאנשים שמחפשים את השירותים שאתן מספקות. קידום האתרים יעזור לכן להיות מדורגות בעמודים הראשונים, לשפר את התנועה של הנכנסות לאתר שלכן וכמובן להשיג לעצמכן לקוחות חדשות. כשאתן ניגשות לשווק את העסק שלכן, בין אם אתן מחפשות שיווק לטיפוח הפנים או שיווק למאפרות, עליכן לחשוב על התוכן אותו אתן מפרסמות. מה הולך להופיע בשיווק שלכן? איך הבנות שמחפשות את הקוסמטיקאית הבאה שלהן יחליטו שדווקא העסק שלך הוא העסק שמתאים להן? שיווק באמצעות תוכן וכתבות שיווקיות יכול להופיע בדרכים רבות: אלו יכולים להיות טיפים ועצות הקשורות לכל עולם הקוסמטיקה, ביניהם טיפוח עור הפנים ודברים שנמצאו פופולאריים בחיפושים של אנשים בגוגל, מאמרים וכתבות על נושא מסוים וכמובן על מוצרים לשימוש. המידע שתפרסמו דרך הכתבות שלכן יעזור לכן לשפר את הדירוג והאמינות שלכן בגוגל ולהקפיץ את הדף שלכן למקומות הראשונים בחיפושים.

צילום: מאגר תמונות 123RF


איפה עוד ניתן לפרסם את העסק שלי?

אחת הפלטפורמות שתוכלו למצוא אצל כל אחד כיום בטלפון היא אפליקציית אינסטגרם. אינסטגרם שידועה כאפליקציה לתמונות וסרטונים יכולה להיות עוד מדרגה שתעזור לכם לשווק את העסק שלכן. תוכלו להפוך את עמוד האינסטגרם שלכן לעסקי, לפרסם בו תמונות, סרטונים, סטורי, טיפים, ועוד המון דברים שימשכו את תשומת הלב של העוקבות שלכם. כך תוכלו להיות בגובה העיניים עם הלקוחות שלכן ולהבין מה מעניין אותן לראות – מערכת יחסים קרובה עם לקוחות מייצרת לעסק שלכן את מה שהוא בדיוק צריך.

ולמי שאין אינסטגרם – פייסבוק לגמרי לשירותכן. פייסבוק נחשבת לאחת הפלטפורמות הטובות ביותר שעוזרות לכן להישאר בעניינים מול הלקוחות שלכן. בפייסבוק תוכלו ליצור קמפיינים ופרסומות שיווקיות שיעזור לכן להגיע אל הלקוחות שרלוונטיות אליכן תוך תשומת לב למיקום הלקוחה, גילה ועוד פרמטרים קטנים אחרים, דבר שיעזור לכם למקד את הפרסומות שלכן בהתאמה אליהן תוך הסתכלות על תחומי העניין שלהן ועוד.

לעיתים עניין השיווק יכול להיות מעט מסובך לאנשים שאין להם ידע בנושא, אבל אל דאגה – תמיד תוכלו להתייעץ עם חברה מקצועית ומוסמכת שתעזור לכם להרים את העסק שלכן למקומות גבוהים ולהביא עוד לקוחות שירצו דווקא את השירותים שאתם מציעות בעולם הקוסמטיקה הרחב. שיווק דרך כתבות ואתרים הם רק חלק מהדברים שמחכים לכן.